Яндекс.Метрика
Список бажань: Порожній

Про нас

Засновником сервісного центру є Кравець Сергій, який пропрацював на авторизованому сервісному центрі Nokia та Samsung - "Акцент-сервіс" (колись відомий як Астел). Отримавши п'ятирічний досвід, в якості інженера, і бачачи всі недоліки цього сервісу, я мріяв створити власний.


І ось, 17 листопада 2011 року я відкриваю свій власний сервісний центр "GSMservice" - мета якого забезпечити якісний сервіс мобільних телефонів. Шлях розвитку був не простий. По дорозі до успіху було багато труднощів. Згодом "GSMservice" - стає відомим, як сервісний центр Apple. В ті часи, та й зараз, ми швидко виконували ремонт і сервіс айфонів і Айпад, і головне якісно. Найдовша гарантія, доставка і підмінний телефон на час ремонту - відрізняло нас серед всіх.

Крім сервісу я вирішив ще створити інтернет-магазин, щоб Ви змогли зручно, без зайвих турбот знайти те, що Вас цікавить. Ми дбаємо про те, щоб асортимент в нашому інтернет-магазині був завжди актуальним, ціни доступними, сервіс кращим.

Пропоную Вам переконатися в цьому і зробити замовлення в нашому інтернет-магазині або скористатися нашим сервісом. Ви зможете швидко оплатити і отримати замовлення або відремонтувати Ваш гаджет.

Для постійних клієнтів ми робимо знижки і піклуємося про те, щоб інтернет-магазин Вам подобався і Ви приходили до нас знову і знову.